„IOD – Audyt, Consulting, Outsourcing” to firma, oferująca  rozwiązania w zakresie  bezpieczeństwa informacji, a w szczególności ochrony danych osobowych w oparciu Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Pomagamy zweryfikować zasady przetwarzania informacji w podmiotach gospodarczych, przygotować brakujące dokumenty oraz dostosować istniejące do wymogów RODO oraz cyberbezpieczeństwa.

Doradzamy jak skutecznie wdrożyć System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji zgodnie z wytycznymi norm:

PN ISO/IEC 27001

PN ISO/IEC 27002

PN ISO/IEC 27005

Prowadzimy szkolenia, pomagamy przy wdrożeniach nowych procedur, a także oferujemy jeszcze lepsze rozwiązania dla bezpieczeństwa informacji.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje, by jeszcze lepiej realizować swoje zadania. Priorytetem dla nas jest Państwa zadowolenie, dlatego nigdy nie przestajemy szukać odpowiedzi i rozwiązań na Państwa potrzeby.

Zmieniamy sposób myślenia. Identyfikujemy potrzeby naszych Klientów, proponując najlepsze rozwiązania. Sukces tkwi w odważnym działaniu, odejściu od przyzwyczajeń i schematów. Wyznaczamy nowe, efektywniejsze sposoby realizacji celów, które odpowiadają na potrzeby naszych Klientów. Tworzymy wartość i wprowadzamy jeszcze lepszą jakość. Wdrażamy rozwiązania, które zmieniają rynek i ułatwiają codzienną pracę w jednostkach organizacyjnych. Modyfikujemy i aktualizujemy nasze produkty, tak aby odpowiadały na potrzeby wciąż zmieniającego się rynku. Wyprzedzamy konkurencję w proponowaniu rozwiązań technologicznych, indywidualnie dostosowanych pod oczekiwania naszych Klientów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Stawiamy na sprawdzone działania i rzetelną realizację celów!

Nasi współpracownicy to eksperci  i wieloletni IOD w:

  • instytucjach samorządowych,
  • placówkach oświatowych,
  • placówkach służby zdrowia,
  • spółkach cywilnych,
  • spółdzielniach mieszkaniowych
  • stowarzyszeniach
  • małych i średnich przedsiębiorstwach.

Specjaliści w dziedzinie informatyki, prawa administracyjnego i audytorzy ISO 27001.

Ochroną danych osobowych zajmuje się od 2009 roku.

 

IOD - Audyt, Consulting, Outsourcing

Beata Lewandowska

+ 48 692 432 847
biuro@iodopila.pl